Kontakt

Pokud se nemůžete dovolat, nejspíš masíruji a nemůžu zrovna k telefonu. Napište mi, prosím, SMS (nebo e-mail) a ozvu se Vám hned, jak to půjde.

Sledujte mou práci na Instagramu nebo Facebooku

❄️Lednové termíny jsou tu! ❄️

#masaze #masazepraha #aromaterapie #esencialnioleje #eterickeoleje
Chtěla bych s Vámi sdílet tyhle krásné fotky, které vznikly u mě v prostoru na Andělu, kde už přes rok pečuji o Vaše těla a duše ♥️. 
Fotily jsme to v září, kdy ještě svítilo sluníčko tak moc, až nás z toho bolely oči. Potkala jsem se s Míšou, skvělou fotografkou, která vykouzlila nádhernou atmosféru, kdy jsem zapomněla, že má foťák a měla bych se “nějak tvářit”. 
Byl to vlastně úžasný čas s Míšou a Kamčou, tou na lehátku, kdy jsme se smály, povídaly si a tvořily. Ve vzduchu se vznášely vůně olejů, které nám tento okamžik vždy připomenou.

A tahle uvolněná atmosféra…tu cítím vždy, když otevřu svůj kufřík s oleji, když se na mě usmějete a vyberete si ten svůj jedinečný olej, který je tu právě pro Vás. 
A pak, když si užijete laskavý aroma dotek, nádhernou masáž, která je jak z jiného světa. Necháte se hýčkat a dovolíte si…uvolnit se…pak v ten okamžik jste tak rozzářené, šťastné, spokojené a odpočaté..a to mě pokaždé dojímá ♥️

Děkuji všem, Vám, že tu se mnou tvoříte úsměvy
Terka
❄️Prosincové termíny❄️

Krásné dny Vám přeji. 

Mám pro Vás volné termíny na prosinec. Napište mi buď zde anebo na 732635421.
V masérně mám pro Vás připravené vánoční dárkové aroma balíčky, takže kdo by chtěl potěšit své milované, neváhejte. Mám už jen tři volné kousky. Součástí balíčku je naprosto úžasný vánoční bytový sprej, který navodí tu správnou atmosféru.
Během masáže se můžete těšit na nahřáty olej, vyhřívané lehátko, světýlka ✨✨✨

Kdo by měl zájem o masáž ve Slaném, tak je možno se domluvit na 8/12. Napište mi a doladíme termín.

Mějte poklidné dny a odpočívejte 😴

Zdraví Vás Terka
Aromatera 🎄

#aromaterapie #relax #odpocinek #masazepraha #masaze #eterickyolej
🌱Volné termíny na listopad 🌱

#aromaterapie #masaze #masazepraha #esencialniolej