Nabídka masáží

Vyberte si tu pravou péči pro sebe a nalezněte ztracenou rovnováhu. Toužíte po relaxační aromaterapeutické masáži, anebo zvolíte intenzivnější sportovní masáž?

Relaxační aromaterapeutická péče 120-ti minutová

Při celotělové masáži Vás namasíruji od hlavy až po paty a to doslova. Na začátku si spolu popovídáme (cca 30minut) a vybereme směs olejů šitou na míru právě Vám. Pak už Vás čeká cca 90 minut nádherné relaxace.

2000 Kč

Relaxační aromaterapeutická péče 90-ti minutová

Jedná se o masáž, kde se zaměříme na vybrané části těla, které potřebují v danou chvíli podpořit. Před masáží se domluvíme, co konkrétně budeme masírovat a také vybereme směs olejů. Poté už si budete užívat cca hodinovou masáž.

1500 Kč

Relaxační aromaterapeutická péče 60-ti minutová

Jedná se o masáž, kde se zaměříme na vybrané části těla. Vyberete si olej, který Vás zaujal a pak už si jen budete užívat cca 50 minutovou masáž.

1000 Kč

Sportovní regenerační masáž 60-90 minut dle potřeby

Sportovní masáž je skvělou volbou pro ty, co chtějí uvolnit zatuhlé svaly a zregenerovat je. Masáž je intenzivnější, v rychlejším tempu. Pro podporu uvolnění můžeme vybrat esenciální olej, který regeneraci svalů podpoří.

1000/1500 Kč

Reflexní masáž nohou 45minut

Reflexní masáž chodidel je velmi příjemnou masáží, při které se stimulují jednotlivé plošky na chodidlech nohou. Dá se tím například skvěle uvolnit krční páteř. Vhodné také kombinovat například s částečnou masáží.

600 Kč

Breussova masáž 20-30 minut

Tato velmi jemná technika využívá sílu třezalkového oleje, který se aplikuje na oblast páteře, a i samotná masáž probíhá po páteři. Třezalkový olej skvěle prokrvuje meziobratlové plotýnky a přináší tak úlevu. Vhodné kombinovat například s částečnou sportovní masáží zad.

400/500 Kč

Aromaterapeutická vůně na míru

Rádi byste měli svou osobní aromaterapeutickou vůni stále s sebou? Vytvořím Vám na míru harmonizační směs esenciálních a rostlinných olejů. Můžeme si zavolat anebo dorazíte ke mně do masérny. Společně vybereme oleje, které si Vás přivolají.

10 ml osobní vůně ve skleněném roll-onu

500-1000 Kč 

dle zvolených ÉO

Poukaz na aromaterapeutickou péči pro vaše blízké

Rádi byste věnovali voňavou péči svým blízkým? U mě můžete zakoupit dárkový poukaz a délku péče si zvolíte sami. Dárkové poukazy jsou k zakoupení u mě ve studiu.

1000 Kč / 1500 Kč / 2000 Kč

Na co se nejčastěji ptáte

Jak se ke mně objednat?

Napište mi email na aromatera@seznam.cz anebo využijte kontaktní formulář. Popřípadě mi zavolejte na tel: 732635421, ale je možné, že se budu věnovat klientovi a telefon Vám nezvednu. Pošlete mi, prosím, SMS a já se Vám ozvu.

Jak se ke mně dostanete a kde masíruju?

Masíruju v Ženských domovech. Adresa je Ostrovského 3, Praha 5 (u metra B Anděl), 3. patro, č. dveří 3036. Na Anděl jezdí metro B, tramvaje a autobusy. Pokud pojedete autem, je možné zaparkovat v nedalekém OC Nový Smíchov.

Co dělat před a po masáži?

Před masáží je vhodné cca hodinu nejíst, ať nemáte těžký žaludek. Ideální je, když se před masáží osprchujete, ale není to nutnost. Přijďte cca 5 minut předem, ať můžeme začít opravdu včas.

Po masáži je vhodné neplánovat si žádnou zvýšenou aktivitu, ale nechat účinky masáže doznívat a odpočívat. Dbejte na pitný režim, ať se ještě více podpoří proces detoxikace. Nesmývejte oleje a nechte je na sobě působit co nejdéle.

Kontraindikace masáže aneb kdy na masáž nechodit?

Na masáž nechoďte, pokud Vás trápí – nádorové onemocnění, virové, infekční či hnisavé onemocnění, při horečce, akutním úrazu. Případně konzultujte se svým lékařem.

Zrušení termínu

Pokud termín masáže zrušíte méně než 24 hodin před začátkem budu Vám účtovat kompenzační poplatek ve výši 500kč

Prosím o úhradu na účet: 1896749093/0800

Platba

Přijímám platbu v hotovosti anebo platbu kartou pomocí Trisbee