Kouzlo aromaterapie

Jak aromaterapie funguje?

Aromaterapie je úžasným spojením vědy a umění, využívající přírodních látek ze siličnatých rostlin, jež mají přímý vliv na naše tělo, mysl i duši.

Jak aromaterapie funguje?

Co jsou esenciální oleje? Přivoněli jste si někdy k levanduli? Předpokládám, že ano, pak jste přišli do kontaktu s aromatickými složkami levandule. Pokud levanduli sesbíráme a vydestilujeme, vznikne nám 100% přírodní esenciální olej, který obsahuje nespočet účinných složek, jež mají vědecky prokazatelný vliv na náš organismus.

Esenciální oleje jsou přírodními pomocníky při řešení nejrůznějších potíží, ale pomáhají také v prevenci a celkovému nastolení rovnováhy a harmonie v našem těle.

Kromě toho, že krásně voní, zároveň vyvolávají emocionální reakci. Jejich unikátní chemické složení a  správná koncentrace nám dovoluje esenciální oleje používat při masážích.

 

Moje práce s aromaterapií

Při své praxi vycházím z holistické aromaterapie, která obnovuje samoléčebné procesy v těle a působí tak celistvě na naše tělo, mysl i duši. Kombinuji několik masérských a terapeutických technik, takže je vždy Vaše ošetření individuální. Pro každého klienta míchám jedinečnou směs esenciálních a rostlinných olejů, přímo určeným jejich potřebám.

Pracuji se 100% přírodními a certifikovanými esenciálními a rostlinnými oleji značky Nobilis Tilia, Florihana, Oshadi, Primavera atd.

 

S čím může aromaterapie pomoci?

Potíže stresového původu: únava, potíže se spánkem, úzkosti, napětí, trávicí obtíže.

Bolesti svalů, kloubů, zad.

Ulevuje při bolesti hlavy, migrény.

Při ženských obtížích: bolestivá menstruace, hormonální výkyvy, potíže s přechodem.

Přečtěte si více na blogu

Uvidíte, jak je aromaterapie skvělá